Aksident tragjik ne aksin Bilisht-Korce !

Ne oret e para te mengjesit te sotem esht konstatuar nje aksident ne aksin Bilisht – Korce. Ne kete aksident numerohen nje i vdekur dhe tre te plagosur njeri prej te cileve ne gjendje kritike per jeten. Drejtuesi i mjetit Audi A4 (AA399FG ) emri i te cilit ende nuk behet i ditur ka humbur kontrollin e mjetit per shkak te shpejtesise se larte dhe ka perfunduar perballe nje kamioni mallrash ne drejtim te qytetit te Korces. flitet se personi i cili ka humbur jeten eshte drejtuesi i mjetit inicialet e te cilit ende nuk behen te ditura nga policia e zones.

na ndiqni ne FACEBOOK

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s